Zakázková výroba

již od roku 2018

MSindesign

MSindesign, synonymum pro design dostupný pro každého, každou, no prostě pro všechny! Ať už řešíte realizaci bytu, domečku, komerčních prostor, s našimi výrobky dokážete zrealizovat Váš vysněný interiér.

Při výběru vysněného kousku si můžete zvolit ideální design i rozměry podle Vašich představ! Nábytek se Vám tak vejde jak do malinké garsonky, tak do domu, kde se schází celá široká rodina s přáteli.

Vyrobíme Vám jakýkoliv produkt podle vašeho přání.

Jak to funguje?

Stačí nám napsat na 
 msindesign@seznam.cz

Do předmětu uveďte zakázková výroba, pošlete inspirací fotku produktu, který si přejete vyrobit a k tomu nám připište Vaše požadavky. Uveďte, zde rozměry, barevné, materiálové zpracování.
My vám zašleme individuální cenovou nabídku Vám ušitou přímo na míru. Po odsouhlasení a zaplacení jde Váš produkt do výroby a vy jen můžete očekávat, jak zazvoní u Vašich dveří.

1. inspirační fotka
Instagram nebo Pinterest?

Pošlete nám Vaši inspiraci

Máte vysněný produkt, který jste viděli třeba na sociálních sítích? Není nic jednoduššího, než si fotku uložit a poslat nám ji jako inspiraci.

2. email
Kontaktujte nás

Nebojte se rozepsat

Na email: msindesign@seznam.cz nám napište rozměry požadovaného produktu, popište jeho vzhled, představu a požadavky. Čím více informací nám dáte, tím lépe Vás pochopíme.

3. cenová nabídka
Jsme k vám fér

Naše cenová nabídka odráží skutečné náklady

Nábytek Vám na míru neceníme. Každý produkt je originál, jinak náročný, proto je cenovka vždy individuální. Jelikož se jedná o zakázkovou výrobu, existuje nespočet různých alternativ, ať už designových, rozměrových, výrobních. Nabídku tedy můžeme vždy doladit, upravit přesně podle Vašich představ designových / cenových.

4. objednávka
Pojďme si plácnout

Zařaďte se do fronty co nejdříve

Po odsouhlasení nabídky Vám zasíláme zálohovou fakturu. Po jejím uhrazení zařadíme produkt do výrobní fronty. Dodací lhůta je obvykle 2 - 8 týdnů. Tato doba se může individuálně lišit dle náročnosti projektu.
O zhotovení a odeslání zakázky vás budeme informovat.

5. dodání
Už se těšíte?

Máte na co

Hotovou zakázku zabalíme a připravíme k vyzvednutí na odběrném místě ve Zlíně, či odeslání přepravcem na Vámi zvolenou adresu.

Šetrně k přírodě


Od začátku tvorby se snažíme přistupovat zodpovědně. Šetrnost k přírodě je u nás udržitelnost v tom pravém slova smyslu. Neznamená to jen recyklovat odpad, ale od základu vyrábět produkty z recyklovatelných materiálů. Dřevo a kov je možné jak neustále renovovat, tak zanést do výkupu materiálu. Komplexní problematika a zodpovědnost, kterou si neseme přenášíme k Vám, našim věrným zákazníkům.